Ціни

Ціна за мою роботу формується з наступних складових:
1) Увесь світловий день, я не відходжу від вас і ваших гостей та фіксую усі цікаві моменти вашого торжества.
2) Усі 700-800 фотографій знятих для вас, проходять грунтовну кольорову і тональну корекцію, 30 найкращих (вибраних особисто Вами) фото, пройшовши детальну ретуш і чистку обличчя потраплять до святкового мініальбому, люб’язно створеного для Вас!untitled-1563
3) Я не розділяю своїх клієнтів на “Бюджетних” і “VIP”, тому моя ціна незмінна для усіх без винятку! Я викладаюся завжди сповна і отримаю завжди прогнозовано достойний результат!
4) Завершую зйомки не опісля першого танку молодих, а після усіх важливих перших тостів, адже як можна не залишити на згадку фото розчуленого батька, що підняв перший келих чи веселого старости, який радісно вигукує:”Гірко!” А найсолодший Перший поцілунок молодих за столом!?!… Отож, не сумніваючись, що замовили мене фотографом, ви гарантовано збережете усі ці чудові кадри на все своє життя.
5) Ціна моїх послуг — 200$.
Це багато?
Але ж і робота фотографа  не триває один лиш день! Весільний день — це лише початок довгого виробничого шляху, який пройдуть ваші знімки перш ніж опинитися у Ваших руках!

Через відповідальне ставлення до своєї роботи, я намагаюся ніколи не затягувати з видачею Ваших фотографій. Але потрібно розуміти, що процес їх обробки надзвичайно трудомісткий! Я — один з небагатьох, хто видасть вам усі фото до місяця часу!

img23
А тепер запитання до Вас.

Чи готові ви, даючи перевагу іншому фотографу, миритися з тим, що вам доведеться чекати на такі бажані фотографії по пів-року часу? Переконаний, що НІ!

Я теж одружувався колись і чекав кілька місяців на свої фото.. Повірте, це — нестерпно! Зі мною,буде так:ви їдете в романтичну поїздку,вертаючись “досвятковуєте” з тими друзями,з якими ще не встигли,і-Вау)!Знимки,гарно упаковані в фірмову коробочку-у вас в руках!)А біля них,яскравий мініальбом,любязно створений для вас-цілком безкоштовно:)!Ви ще роздумуєте?!Звертайтеся!
Якщо ви-незвичайно творчі,і вам забракне того часу,що подарує вам природа для святкування одного весільного дня,у вас є можливість перенести своії романтичні емоції на інший день.У вигляді додаткової фотосесії.Знову білосніжне плаття,букет молодої і після зйомок смачна кавка з тортиком:)
Мої послуги,як фотографа,вартуватимуть в такому випадку-50$
Вартість дитячої фотозйомки,Love Story та Фотосесії-за домовленістю.Але неперевищуватиме 300 гривень за годину зйомок поза-межами студії.
Вартість оренди студії оплачується додатково!